تبلیغات
خادم العباس شهید حاج محمود آرزومند - مطالب آبان 1389
موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


سردار شهید عبدالمهدی مغفوری
نویسنده : خادم الشهداء
یکشنبه 30 آبان 1389

آقای آرزومند می فرمودند:

شهید مغفوری همانطور كه در این دنیا فرمانده شهدا بود ، در زندگی آن دنیا و زندگی برزخی هم، همچنان جلودار است و مقام بالایی در نزد خداوند متعال دارد و در گلزار شهدای كرمان ، سر در باغ وی بزرگ و صاحب دفتری هستند كه اسامی زیارت كنندگانشان را می نویسند و بازماندگان ایشان نیز بسیار برای این شهید ذكر صلوات بر محمد و آل محمد فرستاده اند كه باعث بالا رفتن بیش از پیش مقام اُخروی ایشان شده است.

                               

برای خواندن خاطراتی از شهید مغفوری به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
:: مرتبط با: جنگ و دفاع مقدس ,
:: برچسب‌ها: چشم برزخی , زندگی نامه , شهید , عبدالمهدی , مغفوری , كرمان ,
صورت قبر
نویسنده : خادم الشهداء
شنبه 29 آبان 1389

آقای آرزومند میفرمودند:

ثواب اعمال و خیرات خودتان را به روح اموات و درگذشتگان خودتان مرتباً بفرستید و مخصوصاً پدر و مادرتان را اگر درگذشته اند فراموش نکنید و از رفتن به کنار قبر ایشان و خواندن فاتحه برایشان مضایقه ننمایید و اگر فاصله آرامگاه ایشان با شما زیاد است به این صورت عمل نمایید که ، در هرکجای عالم که قرار دارید صورت قبری را درست نمایید و از همان جا برایشان فاتحه بخوانید ، مثلاً بر روی زمین با دست یا چیز دیگری شکل قبری را بکشید و همانگونه که کنار قبر والدینتان فاتحه می خوانید ، همانگونه آنجا نیز بخوانید و مطمئن باشید که به آنها ثواب این قرائت خواهد رسید .من خودم در خانه همین عمل را انجام دادم و مشاهده کردم که پدر و مادرم در همان محلی که صورت قبر را درست کرده بودم حضور پیدا نمودند.

قبر مرحوم.....

فرزند......

  


:: مرتبط با: سفارشات , ارتباط با عالم ارواح و برزخ ,
:: برچسب‌ها: چشم برزخی , صالحین , عرفا , علما , بزرگان , شهدا ,
بابایت را می بینی؟
نویسنده : خادم الشهداء
جمعه 28 آبان 1389

 آقای زاهدی نقل می كنند: با شهید آرزومند برای قرائت فاتحه بر مزار مطهر پدرم كه شهید شده اند حاضر گشتیم . ایشان پس از قرائت فاتحه شروع به احوال پرسی با پدرم نمودند ، مثل اینكه فرد زنده ای نزدشان نشسته و به من فرمودند:بابایت را می بینی؟ و پایین قبر را نشان دادند و گفتند : نمی بینید؟! شهید اینجا ایستاده ، به پدرتان سلام كنید. و همچنین شهید آرزومند می فرمودند:من هرزمانی كه بخواهم به اذن خداوند متعال و عنایت اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام می توانم نمازم را در كربلای معلی بخوانم و این موحبت به من داده شده كه هروقت خواستم بتوانم حادثه كربلا و مصائب آل الله را ببینم . مادرم نیز زمانی كه برای دیدار جناب آقای آرزومند به منزل ایشان رفته بودند، بازگو نمودند: هنگامی كه آقای آرزومند مشغول وضو گرفتن بودند و من توی یكی از اتاقها می شنیدم كه ایشان تمام دعاهای وضو را به ترتیب و بدون هیچ كم و زیادی مطابق با مفاتیح می خواندند.و برای برآورده شدن حاجات این شعر را توصیه كرده بودند در نیمه شب بخوانند: خداوندا تو ستاری ، همه خوابند تو بیداری، به حق یوسف ثانی، مرادم ده به آسانی.


:: مرتبط با: ارتباط با عالم ارواح و برزخ ,
:: برچسب‌ها: چشم برزخی , صالحین , عرفا , علما , بزرگان , شهدا ,
در خواب حوادث روزهای آتی را میبینم
نویسنده : خادم الشهداء
جمعه 28 آبان 1389

علامه مجلسی می گوید : چون در آخر الزمان خداوند حجت خود را از مردم پنهان کرده در عوض رای قوی در مورد استنباط احکام به آنها تفضل کرده و چون ائمه اطهار را از ایشان بر گرفته ، رؤیای صادقه و خوابهای راست به آنان عنایت نموده تا هر حادثه ای برای آنها قبل از رسیدنش آشکار گردد.

 

در حدیثی از رسول اکرم نقل شده که فرمودند: " من لم یؤمن بالرؤیا الصادقه لم یؤمن بالله و رسوله".یعنی : آن کس که به رؤیای صادقه ایمان ندارد به خدا و رسولش ایمان نخواهد داشت.

و نیز آن حضرت در روایت دیگری فرمودند: " اصدقکم حدیثا اصدقکم رؤیا" یعنی :راستگو ترین افراد در میان شما فردی است که رؤیایش صادق تر و مطابق با حقیقت باشد.

همچنین در حدیث دیگری آن سرور عالمیان و بر گزیدهء پیامبران فرمودند: " اذ اقترب الزمان لم تکذب رؤیا المؤمن و لا ینبغی لاحد یکذب رؤیا"یعنی:هنگامی که قیامت نزدیک گردد رؤیای مؤمن صادقه است و شایسته نیست که فردی خواب او را تکذیب نماید

 

آقای آرزومند  می فرمودند:

در خواب به من حوادث ناگواری  را كه قرار است فردا  یا روزهای آینده  برایم پیش بیاید ، نشان می دهند و من بوسیله تصدّق از وقوع آن جلوگیری می نمایم .حتی زمانی كه من مغازه دار بودم اگر بنا بر این بود كه بعضی حق من را به ناحق توی مغازه بخوردند و بر سرمن كلاه بگذارند من شب در خواب می دیدم و مانع می شدم.


:: مرتبط با: دیگر اشارات ,
:: برچسب‌ها: چشم برزخی , صالحین , عرفا , علما , بزرگان , شهدا ,
شیعه واقعی غیرممكن است14 معصوم را نبیند
نویسنده : خادم الشهداء
جمعه 28 آبان 1389

آقای آرزومند  می فرمودند:

در بزنید بر در خانه حضرت علی علیه السلام و امام حسین علیه السلام و مطمئن باشید كه آنها را خواهید دید ، امام زمان را هركسی نمی تواند زیارت كند چون خداوند متعال ایشان را در عالم غیب قرار داده اند و اما امامان دیگررا زودتر از ایشان می توان زیارت كرد . رنج می خواهد یقین و عمل می خواهد ، غیرممكن است كه انسان شیعه واقعی باشد و چهارده معصوم را نبیند. غیرممكن است كه انسان دوست اهلبیت باشد و آنها را نبیند. چرا نمی بیند؟ چون غذای حرام تناول می كند ، هم نشین بد دارد ، دروغ می گوید و اگر دوری كردید از این اعمال، مطمئن باشید ، آنها را میبیند.من آخرین سفری كه برای زیارت عتبات عالیات رفتم به نیت این رفتم كه همان جا بمیرم و در وادی السلام نجف دفن شوم .روی صحن و سرای امام علی علیه السلام نشسته بودم و مشغول ذكر گفتن و علی علی گویان ، ناگهان علی علیه السلام را بر بالای گنبد و بارگاهشان مشاهده نمودم و فرمودند: ما هنوز شما را می خواهیم و مردن در كار نیست .


:: مرتبط با: سفر كربلا , محبت اهلبیت ,
:: برچسب‌ها: چشم برزخی , صالحین , عرفا , علما , بزرگان , شهدا ,
مطالبی از شهید آرزومند در باب مسائل اخلاقی
نویسنده : خادم الشهداء
شنبه 22 آبان 1389

به ادامه مطلب مراجعه شود

ادامه مطلب
:: مرتبط با: سفارشات , جنگ و دفاع مقدس ,
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.