تبلیغات
خادم العباس شهید حاج محمود آرزومند - مطالب آذر 1388
موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


شهداء برای پیروزی در انتخابات دعا كردند.
نویسنده : خادم الشهداء
چهارشنبه 25 آذر 1388

در بهبوبه انتخابات مجلس هفتم سال 1382 كه جناب آقای آرزومند (ره) در كربلای معلاء  به سر میبردند. به حرم امام حسین علیه السلام می روند و از خداوند میخواهند كه اصلاح طلبان آمریكایی به مجلس راه پیدا نكنند و بعد از برگشت به ایران از ایشان سؤال میكنند :  نتیجه انتخابات چه خواهد شد و ایشان در جواب می گویند : شهداء دعا میكنند و می گویند : ((ما نمی گذاریم اینها هر كاری كه خواستند انجام بدهند و مملكت را به ورطه نابودی بكشانند)) . و پس از انتخابات دیدیم كه با دعای شهداء، كرسیهای مجلس ، بر خلاف مجلس ششم در اختیار افرادی صالح و متعهد به انقلاب و خون شهداء قرار گرفت.


اگر چنین جایگاهی داشتید به دنیا برمیگشتید؟
نویسنده : خادم الشهداء
یکشنبه 22 آذر 1388

فرزند ایشان نقل میکنند:

 در سال 1373شبی که از تلویزیون اعلام کردند که سید احمد فرزند امام خمینی رحمةالله علیه از دنیا رفته اند.پدرم بسیار متأثر شد و به قمر بنی هاشم علیه السلام متوسل شدند که سید احمد به زندگی دنیا برگردند. و شروع کردند به گفتن ذکر یا ابالفضل علیه السلام. و پس از مدتی که آرام شدند ، پرسیدیم که سید احمد برمیگردد یا خیر. ایشان فرمودند :سید احمد خمینی را  بر روی تختی در کنار آقا قمر بنی هاشم علیه السلام  دیدم که نشسته اند و به من فرمودند: شما اگر چنین جایگاه و مقامی داشتید به دنیا برمیگشتید؟

 


مقام مداح اهلبیت حاج منصور ارضی
نویسنده : خادم الشهداء
چهارشنبه 18 آذر 1388

فرزندشان نقل میکنند:برای پدرم یکی از سی دی های محرم مداح اهلبیت حاج منصور ارضی را گذاشتم و بعد از اینکه ایشان با شنیدن روضه های اباعبدالله الحسین علیه السلام گریه فراوان کردند . نظرشان را در مورد مقام حاج منصور ارضی جویا شدم و ایشان فرمودند:من کجا و حاج منصورارضی کجا . ایشان چندین پله در رسیدن به خداوند و اهلبیت علیهم السلام از من بالاترند. به حاج منصور هم عنایت شده و هم  خودشان دنبال کسب معرفت رفته اند . اما به من فقط عنایت شده و من هرچه که دارم از اربابم امام حسین علیه السلام است.

 


صورت برزخی
نویسنده : خادم الشهداء
چهارشنبه 18 آذر 1388

یکی از دوستان نقل میکرد : یک روز بعد از مراسم زیارت عاشورا و دعای توسلی که در خانه پدر شهید علی اصغر ناظمی بر پا شده بود ، با تعدادی از دوستانم از جناب آرزومند درباره صورت برزخی خودمان سوال کردیم و ایشان معمولاً از باز گو کردن این مسائل پرهیز میکردند و میفرمودند: خداوند ستار العیوب است و من نمیتوانم عیبهای شما را آشکار نمایم . اما وقتی ایشان با  اصرار و اشتیاق ما مواجع شدند ، تنها فرمودند : صورت بعضی از شماها مانند پرندگان است مثل طوطی و بلبل و... و این افراد به راحتی با توبه کردن به شکل واقعی شان یعنی انسان تبدیل میشوند چون در نامه عمل این افراد گناهان کوچکی نوشته شده است. اما کسانی که به شکل خوک و گرگ و سایر حیوانات باشند . چون نامه عملشان از گناهان کبیره انباشته شده است باید توبه و مراقبه بیشتری داشته باشند تا به شکل واقعی خودشان بازگردند.


نوری از داخل چاه مرا به سمت خودش جذب میکرد.
نویسنده : خادم الشهداء
شنبه 14 آذر 1388

دکتر سعید ایرانمنش  نقل می کنند: سال 1382 در شب عید غدیر به همراه جناب آقای آرزومند در نجف اشرف بعد از انجام اعمال مسجد کوفه به زیارت خانه امام علی علیه السلام رفتیم . و بعد از دیدار قسمت های مختلف منزل کنار چاهی رسیدیم که می گفتند حضرت امیر المومنین علیه السلام از آنجا آب می آوردند . و ناگهان متوجه شدیم که آقای آرزومند بی اختیار دارند به سمت چاه کشیده میشوند. و نزدیک بود که به داخل آن بیفتند. پس از آنکه جلوی ایشان را گرفتیم از ایشان علت کارشان را سوال کردیم و ایشان فرمودند: در داخل چاه نوری عجیب دیدم که مرا به سمت خودش جذب  می کرد و شوق دیدن آن نور مرا از خود بی خود کرد.

 

 

چاه امیرالمومنین علیه السلام


هور
نویسنده : خادم الشهداء
جمعه 13 آذر 1388

ایشان میفرمودند: زمانی که در جبهه بودم . یک روز صبح برای گرفتن وضو به کنار هور رفتم و بر روی قایقی نشستم ، هنگامی  که مشغول وضو گرفتن شدم، قایق خود به خود به طرف عراقی ها  حرکت کرد ، هنگامی که کار خودم را تمام شده دیدم . گفتم: خدایا نکند نمازم قضا شود. و  دست به دامن اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام شدم و با کمال تعجب مشاهده کردم ،سر قایق به طرف مقر خودمان برگشت و من به محض رسیدن  وضو گرفتم و نمازم را به موقع به جای آوردم و معجزه خداوند را با چشمان خودم مشاهده کردم

 


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.