تبلیغات
خادم العباس شهید حاج محمود آرزومند - مطالب دی 1388
موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
برچسب ها
دیگر موارد
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


خداوند این افراد را رسوا میکند
نویسنده : خادم الشهداء
یکشنبه 27 دی 1388

یکی از دوستان نقل میکنند: در یکی از از ادوار مجلس که اصلاح طلبان آمریکایی به مجلس راه پیدا کرده بودند. خدمت شهید آرزومند رسیدم  و به ایشام عرض کردم  : این عده دارند با دین ، اهلبیت علیهم السلام ،رهبر و انقلاب مبارزه میکنند ،تکلیف اینها چیست ؟ ایشان فرمودند: روزی فرا میرسد که خداوند این افراد را رسوا میکند و مردم شعار بر علیه آنها سرمیدهند و از خداوند مرگشان را میخواهند . بعد از گذشت سالها از آن پیش بینی ، بعد از اهانت به امام حسین علیه السلام در روز عاشورا ، شنیدم که در راهپیمایی نهم دی ماه 88  ، مردم  شعار مرگ بر آنها را سر داده بودند و اسمشان را با خشم میبردند و از خداوند مرگشان را میخواستند.

 


بهترین دعا برای شهداء
نویسنده : خادم الشهداء
دوشنبه 21 دی 1388

شهید آرزومند در سال 87 به شهر خانوک آمده و به گلزار شهدای این شهر میروند .در  ابتدای حضورشان برای شادی روح شهداء فاتحه ای قرائت کردند و دعا کردند:خداوندا،  به آبروی شهید کربلاء امام حسین علیه السلام  و به آبروی حمزه سید الشهداء عموی پیغمبر صلوات الله علیه و..... ، اگر این شهدا کم وکسری دارند،بر طرف بفرما ،از کرامتت به آنها داده ای ،گناهانشان که ریخته ، اما هر کدام از آنها که بدهکارند توی دنیا (مثلاً حج تمتع به عهده آنها بوده) به امام زمان مأموریت بدهید که بدهی  آنها را بپردازند.و فرمودند: شهداء این بهترین دعایی بود که من برای شما کردم.

 

  

 

ایشان خطاب به مادر شهیدی که بر سر مزار دو فرزندش ایستاده بود فرمودند: مبادا غم و اندوه داشته باشید،برای از دست دادن فرزندانتان ، فردای قیامت شما خواهید گفت : که ای کاش ده فرزند داشتم و شهید میشدند، روزی که جماعتی بیچاره و گرفتارند، در یوم الحساب که خورشید به اندازه ای پایین می آید که از عرق هر انسانی هفتاد شتر آب میخورند.آنکسی که آن زمان سرفراز است شما خانواده های شهدا هستید.آن روز ندا میرسد از جانب پروردگار یا جبرائیل برو سر قبر فاطمه سلام الله علیها، و او را با احترام به صحرای محشر بیاور ،آن روز من از شما التماس دعا دارم شما هستیدکه جلو میروید و میگویید فاطمه جان، دختر پیغمبر ،من دو تا از بچه های نازنینم را در راه حسین تو داده ام . شما نگاه به دو روز دنیا نکنید ، نگاهتان فقط به قیامت باشد که آنجا شما و شهداء سرفراز هستید.

 

                         


اسراف كردن مانع اجابت دعا میگردد
نویسنده : خادم الشهداء
دوشنبه 14 دی 1388

‍یكی از آشنایان آقای آرزومند نقل میكردند: از یك بیماری  كه از نوجوانی به آن دچار شده ام بسیار رنج میبرم ، به گونه ای كه چندین بار عمل شده ام، اما بهبودی نیافته ام . لذا در زمان حیات مرحوم آرزومند خدمت ایشان رسیدم و از ایشان خواستم تا برای  شفای من از درگاه  خداوند و اهلبیت عصمت و طهارت دعا بفرمایند.  و ایشان قبول كردند اما ماهها گذشت و بیماری من  درمان نشد.  تا اینكه آقای آرزومند را ملاقات كردم و جریان را برایشان باز گو كردم و ایشان فرمودند : دعای من برای شما فایده ای ندارد ، شما بسیار در مصرف آب اسراف میكنید و چاه آب از شما به من شكایت میكند و تا شما وسواسی را كه در اسراف آب درخودتان دارید ، حفظ كنید . شفا نمیگیرید ، اما با این حال دعای مشلول را بخوانید انشاءالله خداوند راه علاجی برای شما فراهم نماید.


رضایت کامل پدر و مادر
نویسنده : خادم الشهداء
چهارشنبه 2 دی 1388

دکتر ایرانمنش نقل میکنند: به اتفاق شهید آرزومند بر سر مزار یکی از شهدا برای قرائت فاتحه رفتیم و حاجی بعد از چند دقیقه ای تأمل فرمودند : خیرات و هدایای معنوی که از اینجا برای شهید میفرستند به دستش نمیرسد ، این شهید مقامش خیلی بالا نیست، باید علتی داشته باشد و پس از آنکه جویای علت شدند فهمیدیم که شهید تمام زندگی اش را وقف شرکت در مراسم مذهبی در هیئت ها کرده است و پدرشهید از شرکت  فرزندشان در این هیئت ها رضایت کامل نداشته اند و حاجی میفرمودند : پدر و مادر باید از دست فرزندش راضی باشند ، هرچند کافرباشند. و بعد به اتفاق حاجی خدمت پدر شهید رسیدیم و از ایشان رضایت کتبی برای عفو فرزندش گرفتیم و مدتی بعد که بر سر مزار شهید حاضر شدیم حاجی فرمودند : از این به بعد خیرات به صورت احسن به دست شهید می رسد.


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.